Yeni İş Bankası-Maximum Kampanyalar Kampanyaları

Maximum Mobil Lukoil Doldur Geç Mobil Ödemede Yakıt İndirimi

31 Temmuz'a kadar Lukoil istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum Mobil...More

31 Temmuz’a kadar Lukoil istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum Mobil uygulamasında yer alan Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapmanız halinde tavsiye edilen yakıt litre fiyatında 30 Kuruş avantaj sağlanacaktır.

Doldurgeç entegrasyonu olan LUKOIL istasyonlarından Maximum Mobil DoldurGeç ile gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinde benzin ve motorin litre fiyatında anında 30 Kuruş avantaj kazanılıyor. Avantajlı fiyatlar alınacak yakıtın üzerine ek litre olarak verilecektir.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapılması gereklidir. Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılmayan harcamalar kampanyaya dahil edilemeyecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Lukoil önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Az

FIRSAT
Süre sonu 31 Temmuz 2022

%40 Morhipo İndirim Kampanyası Axess, CardFinans ve Maximum kartlara %40 indirim! Kampanyalı ürünleri incelemek için tıkla!

%40 Morhipo İndirim Kampanyası Axess, CardFinans ve Maximum kartlara %40...More

Axess, CardFinans ve Maximum kartlara %40 indirim! Kampanyalı ürünleri incelemek için tıkla!

Yaz indirimli ürünler, plaj ürünleri, terlik, havlu, güneş kremi Az

FIRSAT
Süre sonu 14 Temmuz 2022

Pazarama’da Her İşleminde Kazan

Pazarama'da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize...More

Pazarama’da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize özel %10 Maxi Puan fırsatı Az

FIRSAT
No Expires