Coupon Tag: lc waikiki palto

Axess’lilere müjde, LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan indirim!

LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde %50'ye varan erken sezon...More

LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan erken sezon indirimi fırsatlarını kaçırma!

Kampanya detayları:

  • 28 Şubat 2023’e kadar LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan erken sezon indirimi sunulmaktadır.
  • Kampanya sadece kırmızı etiketli seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • İndirim ürün alımı esnasında LC Waikiki mağazalarında anında sunulur.
  • Bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • İndirim yapma sorumluluğu LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş’ye ait olup, Akbank T.A.Ş.’ın indirim yapma sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Az

FIRSAT
Süre sonu 28 Şubat 2023