Coupon Tag: maximum kampanyalar

Bankamatik Kartı’nızı Alışverişlerinizde Her Gün Kullanın, 150 TL’ye Varan MaxiPuan Kazanın!

2-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bireysel Bankamatik Kartı ile tek...More

2-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bireysel Bankamatik Kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri her alışverişinize 5 TL, toplam 150 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı kampanyaya dahildir. Bireysel Bankamatik Kartları ile  tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirecek 200 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Aynı gün yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanya kapsamındadır. Temassız ödeme işlemleri, POS cihazlarından şifre girilerek yapılan işlemler, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil temassız ödeme işlemleri ve Sanal POS üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

Az

FIRSAT
Süre sonu 31 Ocak 2023

Son Moda MaxiPuan Kampanyası!

İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı,...More

İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 400 TL ve üzeri her alışverişe 30 TL, toplam 150 TL MaxiPuan! 

  Az

FIRSAT
Süre sonu 31 Ocak 2023

Seyahat ve Konaklama Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

Kampanya Ayrıntıları 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacağınız 5.000-70.000 TL...More

Kampanya Ayrıntıları

1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacağınız 5.000-70.000 TL arası peşin seyahat ve konaklama harcamalarınıza 3 veya 4 ay faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı!
Uygulamayı telefonunuza indirin: 
 
Taksitlendirme talebinizi;
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım
adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.
Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

  Az

FIRSAT
Süre sonu 31 Ocak 2023