Pazarama’da Her İşleminde Kazan

fırsat No Expires
Pazarama'da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize...More

Pazarama’da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize özel %10 Maxi Puan fırsatı Az

FIRSAT
100% Success

Axess’e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.250 TL’ye varan chip-para kazanıyor

fırsat Süresi doldu
İlk kez Axess’e başvurarak; market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacağınız...More

İlk kez Axess’e başvurarak; market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacağınız her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.

Kazanmak için şimdi Axess’e başvurup Juzdan’dan kampanyaya katılabilirsiniz.

Üstelik ilk yıl kart ücreti yok.

Kampanya detayları:

 • Kampanyaya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.07.2023 –31.07.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.07.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabilir.
 • Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 31.07.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 15.08.2023 tarihine kadar market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kampanya, profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında göründükten sonra katılım sağlayabilirsiniz.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan “KAZAN” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Kampanyaya, belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size “kayıt oldunuz” bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olacaksınız. Katılım için gönderilen SMS’lerin, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirildiğini bilmenizi isteriz.
 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınızı adresinize ulaşmadan, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.
 • Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.500 TL’lik harcama için geçerlidir.
 • Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kartları ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.
 • Akbanklılar kampanya boyunca toplam 1.250 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.
 • İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay; tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay; sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9 ay; vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay; yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar; yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Bankamızın kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

Az

FIRSAT
100% Success

Tatilsepeti.com’da 1.500 TL ye varan chip-para!

fırsat Süre sonu 29 Şubat 2024
Tatilsepeti.com’da 1.500 TL ye varan chip-para! Juzdan ile öde’ye özel...More

Tatilsepeti.com’da 1.500 TL ye varan chip-para!

Juzdan ile öde’ye özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması üzerinden 1 -29 Şubat 2024 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 15.000 TL – 29.999 TL arası tek ödeme veya taksitli harcamanıza 500 TL, 30.000 TL – 39.999 TL arasındaki harcamanıza 1.000 TL veya 40.000 TL ve üzeri harcamanıza 1.500 TL chip-para kazanma fırsatı! Üstelik 9 aya varan taksit imkanıyla

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan Koton’da 300 TL’ye varan MaxiPuan Kampanyası!

fırsat Süre sonu 29 Şubat 2024
​Kampanya Ayrıntıları İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1 -...More

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart’ınızla Koton mağazaları ve www.koton.com adresinden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri her alışverişe 100 TL, toplam 300 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

Atasay’da %15’e varan indirim!

fırsat Süre sonu 29 Şubat 2024
Kampanya Ayrıntıları Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan Altın ürünlerde...More

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan Altın ürünlerde %10, Pırlantalı ürünlerde %15 indirim kazanma fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar
Kampanya Detayları: İndirimden faydalanabilmek için, ödeme öncesinde Maximum Kart ile kampanyaya katılınacağı mağaza kasa görevlisine söylenmesi gerekmektedir. Atasay.com.tr adresinden yapılacak işlemlerde kart bilgileri girildikten sonra indirimli fiyatlar ödeme ekranında gözükecektir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan hiçbir kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir. Kampanya kampanyaya dahil Atasay mağazaları ve www.atasay.com ‘da geçerlidir.

Az

FIRSAT
100% Success

MediaMarkt 15000₺ Maxipuan Kazanma Şansı

fırsat Süre sonu 30 Nisan 2024
Kampanya Ayrıntıları ​ Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 1...More

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılın, 1 Şubat – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla MediaMarkt mağazaları veya www.mediamarkt.com.tr adresinden toplamda yapacağınız alışverişlerde 15.000 TL MaxiPuan fırsatını kaçırmayın!
1 Şubat – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla MediaMarkt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr adresinden yapacağınız toplam 75.000 TL ve üzeri alışverişte 2.000 TL, 125.000 TL ve üzeri alışverişe 5.000 TL, 175.000 TL ve üzeri alışverişe 9.000 TL, 250.000 TL ve üzeri alışverişe 15.000 TL MaxiPuan kazabilirsiniz. Kampanyaya dahil kartlar ile MediaMarkt’tan kampanya dönemi boyunca gerçekleştireceğiniz alışverişlerin toplamı kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır. 

Az

FIRSAT
100% Success

Doğtaş ve Kelebek’te 2.000 TL MaxiPuan fırsatı!

fırsat Süre sonu 29 Şubat 2024
Kampanya Ayrıntıları ​ 3-29 Şubat tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Doğtaş...More

Kampanya Ayrıntıları

3-29 Şubat tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Doğtaş ve Kelebek mağazalarından tek seferde 25.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 2.000 TL MaxiPuan kazanın!
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success