Pazarama’da Her İşleminde Kazan

fırsat No Expires
Pazarama'da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize...More

Pazarama’da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize özel %10 Maxi Puan fırsatı Az

FIRSAT
100% Success

ETS’DE EKSTRA %5 İNDİRİM

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
Sektör: Turizm / Marka: Ets KATILMAK İÇİN Hemen yararlanılabilir. HEMEN BONUSLU OLUN  NASIL KAZANIRIM?...More
Sektör: Turizm / Marka: Ets

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

HEMEN BONUSLU OLUN 

NASIL KAZANIRIM?

01 Ocak 2020 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi www.etstur.com ve ETS tur acentalarından gerçekleştirilen ödemelerde belirli otellerde ekstra %5 indirim kart sahiplerine sunulacaktır.
ETS’de ekstra %5 indirim kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larında yapılması gerekmektedir. Az

FIRSAT
100% Success

DAILYDRIVE RENT A CAR’DA %30 İNDİRİM!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
KATILMAK İÇİN Kampanyaya katılım şartı gerekmemektedir. NASIL KAZANIRIM? Kampanya kapsamında...More

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım şartı gerekmemektedir.

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında BBVA30 kod ile 18 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA Kredi Kart’ınızla dailydrive Rent a Car’da yapacağınız araç kiralamalarda liste fiyatları üzerinden indirim sağlanacaktır.
Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Az

FIRSAT
100% Success

YOLCU360’TAN GARANTİ BBVA’LILARA ÖZEL EKSTRA %10 İNDİRİM!

Kod Süre sonu 31 Aralık 2023
Sektör: Araç Kiralama / Marka: Yolcu360 KATILMAK İÇİN Yolcu 360.com'dan kiraladığınız araçların ödemelerini Garanti...More
Sektör: Araç Kiralama / Marka: Yolcu360

KATILMAK İÇİN

Yolcu 360.com’dan kiraladığınız araçların ödemelerini Garanti BBVA kartları ile yaparak katılabilirsiniz.

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya 5 Ağustos-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Yolcu360.com’dan kiraladığınız araçların Garanti kartlarından yaptığınız ödemelerde geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında Garanti BBVA mobil uygulaması BonusFlaş’tan alacağınız kod ile 5 Ağustos-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA kredi kartları ile Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında liste fiyatları (üstü kırmızı çizgili fiyatlar) üzerinden %10 indirim yapılacaktır. Kampanya kodu: 94DRH43AX
 • Kiralama tarihi 5 Ağustos – 31 Aralık 2023’tür.
 • Yolcu360 APP veya Yolcu360.com Web sitesinde kampanyalar bölümünden BonusFlaş kampanyasına girildiğinde açılan ekrana kampanya kodu girilerek indirimli fiyatlar listelenir ya da 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezi aranarak kampanya kodu verilerek indirimli fiyatlardan kiralama işlemi yapılır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business Kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, American Express ve American Express Business kredi kartları dahildir.
 • Kampanya yurt içi ve yurt dışı kiralamalarda geçerlidir.
 • Garanti BBVA kullanıcılarına özel indirim kampanyası 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.
 • Garanti BBVA kullanıcılarına özel %10 indirim kampanyası fiyatları, günlük araç kiralama liste fiyatları (üstü kırmızı ile çizili fiyatlar) üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
 • Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
 • Araç kiralama fiyatları sezona, araçlara ve firmalara göre değişkenlik gösterebilir. Kiralama yapılmak istenen zamanda, kiralamaya uygun araçların rezervasyon doluluk oranlarına göre tedarikçi fiyatları artış ya da azalış gösterebilir.
 • Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.
 • Kampanya dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 31 Aralık 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Garanti BBVA kullanıcılarına özel %10 İndirim Kampanyası koşulları geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanya Firmaya aittir, bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir. Sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.
 • Garanti BBVA kullanıcılarına özel %10 İndirim Kampanyasında indirim hakkı 31 Aralık 2023 tarihinden sonraki değişim taleplerinde geçersizdir.
 • Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler Garanti BBVA kullanıcılarına özel %10 İndirim Kampanyası kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).
 • İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) kiralama başlangıcında misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.
 • Rezervasyon, soru ve talepleriniz için yolcu360.com‘u ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarından firmaya ulaşılabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
 • Garanti BBVA ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Az

ENTERPRISE’DA %30 İNDİRİM!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
Sektör: Araç Kiralama / Marka: Enterprise KATILMAK İÇİN Hemen faydalanabilirsiniz. NASIL KAZANIRIM? Kampanya dahilinde...More
Sektör: Araç Kiralama / Marka: Enterprise

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Enterprise.com.tr’de araç kiralamaları Garanti BBVA Bonus özellikli kartlar için %30 indirimli yapılacaktır.
Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir Az

FIRSAT
100% Success

Axess’e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.250 TL’ye varan chip-para kazanıyor

fırsat Süresi doldu
İlk kez Axess’e başvurarak; market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacağınız...More

İlk kez Axess’e başvurarak; market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacağınız her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.

Kazanmak için şimdi Axess’e başvurup Juzdan’dan kampanyaya katılabilirsiniz.

Üstelik ilk yıl kart ücreti yok.

Kampanya detayları:

 • Kampanyaya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.07.2023 –31.07.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.07.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabilir.
 • Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 31.07.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 15.08.2023 tarihine kadar market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kampanya, profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında göründükten sonra katılım sağlayabilirsiniz.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan “KAZAN” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Kampanyaya, belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size “kayıt oldunuz” bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olacaksınız. Katılım için gönderilen SMS’lerin, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirildiğini bilmenizi isteriz.
 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınızı adresinize ulaşmadan, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.
 • Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.500 TL’lik harcama için geçerlidir.
 • Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kartları ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.
 • Akbanklılar kampanya boyunca toplam 1.250 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.
 • İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay; tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay; sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9 ay; vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay; yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar; yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Bankamızın kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

Az

FIRSAT
100% Success

İş Mekan’da Toplantı Odası Kiralamalarınıza %50 İndirim Fırsatı!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
Kampanya Ayrıntıları İş Mekan'da Maximum Kart'ınızla yapacağınız toplantı odası kiralamalarında...More

Kampanya Ayrıntıları

İş Mekan’da Maximum Kart’ınızla yapacağınız toplantı odası kiralamalarında %50 indirim.

Nişantaşı İş Mekan içerisindeki toplantı odalarının İş Mekan App üzerinden kiralanması ve mağaza içerisinden fiziki pos cihazı aracılığı ile ödeme işlemlerinde geçerlidir. Kiralama sırasında kampanya detaylarında yer verilen İş Bankası Kartları ile ödeme yapılmalıdır.

Az

FIRSAT
100% Success

MAVİ’DE 7 TAKSİT!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
KATILMAK İÇİN Hemen faydalanabilirsiniz. Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama...More

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.
Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MAVI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

NASIL KAZANIRIM?

1 Haziran 2023-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Mavi’de 7 taksit imkanı sunulacaktır.
Kampanya, Mavi mağazalarından veya web sitesinden gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde +4 taksit uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Az

FIRSAT
100% Success

Maximiles Black’le Paşabahçe Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
31 Aralık 2023 tarihine kadar Maximiles Black ile Paşabahçe Mağazaları’ndan...More

31 Aralık 2023 tarihine kadar Maximiles Black ile Paşabahçe Mağazaları’ndan tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize %10, aylık toplamda 1.000 TL’ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. 

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan H&M mağazalarında 250 TL MaxiPuan Kampanyası!

fırsat Süre sonu 17 Aralık 2023
Kampanya Ayrıntıları İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 17 Kasım...More

Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 17 Kasım – 17 Aralık 2023 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart’ınızla H&M mağazalarında tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 250 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Az

FIRSAT
100% Success

BP İstasyonlarında 140 TL MaxiPuan!

fırsat Süre sonu 31 Aralık 2023
Kampanya Ayrıntıları 16 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında,...More

Kampanya Ayrıntıları

16 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 600 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 140 TL MaxiPuan! Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan Stradivarius’da 200 TL İndirim

fırsat Süre sonu 5 Ocak 2024
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum...More
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Stradivarius’da yapacağınız 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL İndirim!
Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan Zara’da 300 TL İndirim

fırsat Süre sonu 5 Ocak 2024
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum...More
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Zara’da yapacağınız 1.750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 300 TL İndirim!
Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.
Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan Pull&Bear’da 200 TL İndirim

fırsat Süre sonu 5 Ocak 2024
Kampanya Ayrıntıları ​ 5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024...More

Kampanya Ayrıntıları

5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Pull&Bear’da yapacağınız 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL İndirim!
Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.
Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan Bershka’da 200 TL İndirim!

fırsat Süre sonu 5 Ocak 2024
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum...More

5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Bershka’da yapacağınız 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL İndirim!

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.
Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ek Koşullar: Kampanya Maximum anlaşmalı Bershka mağazalarından yapılacak 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya sadece fiziki mağazalarda geçerlidir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Az

FIRSAT
100% Success