MAĞAZALARDA %25 DAHA DEĞERLİ GIFTCARDLAR

İndirim No Expires
Boyner.com.tr’den 200,400 veya 1000 TL değerinde satın alınır. Boyner/YKM Mağazalarının...More
 • Boyner.com.tr’den 200,400 veya 1000 TL değerinde satın alınır.
 • Boyner/YKM Mağazalarının açıldığı tarihten itibaren sadece mağazalarda geçerli olacak şekilde 200 TL değerinde satın alınan hediye kartı 250 TL değerinde; 400 TL değerinden satın alınan hediye kartı 400 TL değerinde; 1000 TL değerinde satın alınan hediye kartı 1250 TL değerinde kullanılabilir.
 • Satın alınan hediye kartı Boyner.com.tr’de kullanılamaz.
 • Farklı zaman ve tutarlarda ya da tek seferde kullanılabileceği gibi, tüm indirimlerle birleştirilebilir.
 • Satın almanıza istinaden, Hediye Kartı teslimat adresinize fiziki olarak gönderilir.
 • Hamilinedir ve kullanımı süresizdir.İade işlemi sadece mağazadan gerçekleştirilebilir.
 • Ürün iadesi durumlarında karta yeniden yükleme yapılamaz, iade tutarı çek olarak düzenlenir.
 • Kayıp halinde iptal edilmesi mümkün değildir ve kullanıcı hak beyan edemez.
 • Hediye Kartı tutarı üzerinde bir alışveriş yapıldı ise kalan tutar, kredi/banka kartı ile ödenebilir ve sipariş tamamlanabilir.Kart bakiyesi paraya çevrilemez.

 

Az

FIRSAT
100% Success

BOYNER’de ŞİMDİ AL 2021’de 6 TAKSİTLE ÖDE!

İndirim Süresi doldu
18 Eylül -31 Ekim tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları...More
 • 18 Eylül -31 Ekim tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları veya Maximum Kart’ınızla Boyner, YKM mağazaları ve www.boyner.com.tr ‘den 6 taksitli alışveriş yapın 2021 yılında ödemeye başlayın!
 • CardFinans ve Maximum Kart’a özel kozmetik dışı alışverişlerde 9 aya kadar taksit sunulur.
 • 18 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ve Maximum Kart ile 6 taksit seçeneği kullanılarak 2021 yılında ödeme işlemine başlanabilir.
 • Erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 6 taksit seçeneğini girdikten sonra, Banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden erteleme seçeneğini tuşlayacaktır.
 • Sanal POS üzerinden gerçekleştirilen online işlemlerde erteleme otomatik olarak yansıyacaktır.
 • İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Ocak veya Şubat 2021 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.
 • CardFinans bireysel kartları için; kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankaların internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • İş bankası için kampanyaya dahil olan kartlar; İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, Ticari Kredi Katları)’dır.
 • İş Bankası için Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler; Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartı; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemlerdir.
 • Hopi ile yapılacak mobil ödemelerde taksit erteleme fırsatından yararlanmak için 6 taksit seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. QNB Finansbank A.Ş., İş Bankası A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Az

FIRSAT
100% Success

A101-Boyner 50 Hediye Çeki Kampanyası

İndirim Süresi doldu
Boyner Hediye Çeki Kampanyası Kampanya kapsamında 9 Ekim-1 Kasım 2020...More

Boyner Hediye Çeki Kampanyası

Kampanya kapsamında 9 Ekim-1 Kasım 2020 tarihleri arasında seçili A101 marketlerinde Boyner/Boyner Sports/Boyner Dynamic/YKM mağazalarından Boyner Anahtar/YKM kartla yapılacak elektrikli ev aletleri hariç 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlayan kişiye özel tek kullanımlık kodlar, 5 TL fiyatla satışa sunulacaktır.

İndirim kodu iadeye tabi değildir.

İlgili alışveriş fişi ile birlikte müşterilere iletilen bilgi fişindeki kişiye özel tek kullanımlık kod ile kampanyaya katılım sağlanır.

Toplu alımlarda indirim kodu kazanılamaz.

Kazanılan indirim kodu; 8 Kasım 2020 tarihine kadar Boyner/Boyner Sports/Boyner Dynamic/YKM mağazalarında geçerlidir.

Fiş üzerinde yer alan indirim kodu, Boyner/Boyner Sports/Boyner Dynamic/YKM mağazalarında kasada belirtilmelidir.

Bir faturada bir indirim kodu kullanılabilir.

Kampanya; Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletlerinde, promosyonel ve yasaklı ürünlerde, toplu alımlarda, Gift Card alımlarında, Boyner.com.tr’de, Boyner Outlet Mağazalarında geçerli değildir.

Kampanya, Hopi kampanyaları, diğer şifreli kampanyalar ve çek kullanımları ile birleştirilemez.

İndirim kodu ile yapılan alışverişteki ürünlerin iadesi halinde, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılır.

İndirim karşılığı para iadesi yapılamaz.

Müşteri fişinin kaybedilmesi halinde A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için Boyner Müşteri Hizmetleri 444 2 967 Az

FIRSAT
100% Success