Sıfır araç kampanyaları, otomobil üreticileri ve bayileri tarafından düzenlenen birçok farklı promosyon ve indirim kampanyalarını içerir. Bu kampanyalar genellikle belirli bir süre için geçerlidir ve farklı zamanlarda farklı otomobil markaları ve modellerinde sunulur.

Sıfır araç kampanyaları, otomobil üreticileri ve bayileri tarafından müşterilerin ilgisini çekmek ve satışları artırmak için düzenlenir. Bu kampanyaların çeşitleri arasında indirimler, faizsiz kredi seçenekleri, uzatılmış garanti süreleri, ücretsiz servis bakımları ve ekstra aksesuar hediye seçenekleri bulunabilir.

Bu kampanyaların detaylarını öğrenmek için, otomobil üreticilerinin ve bayilerinin web sitelerini bir araya getirdik.

Mart 2023 sıfır araç kampanyaları:

Renault:

renault sıfır araç kampanyaları mart 2023
reanult clio

CLIO 448.900 TL’DEN BAŞLAYAN FİYAT VE 50.000TL KREDİ 12 AY VADE %0,99 FAİZ FIRSATIYLA

tüm modeller için =>

Nissan:

yeni nissan qashqai e-power

YENİ NISSAN QASHQAI E-POWER

240.000 TL’ye 12 ay %0 faiz* avantajı ile veya
240.000 TL 12 ay %0,99 faiz* ve 25.000 TL takas desteği avantajıyla sahip olabilirsiniz.

tüm modeller için =>

Ancak, sıfır araç kampanyaları hakkında bilgi alırken, dikkatli olmak önemlidir. Kampanyaların detaylarını okumak ve koşullarını anlamak, müşterilerin ne tür bir indirim veya avantaj elde edebilecekleri hakkında daha net bir fikir edinmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca, fiyat karşılaştırmaları yapmak ve birden fazla bayi veya üreticiyi araştırmak da müşterilerin en iyi fırsatları yakalamalarına yardımcı olabilir.