Pazarama’da Her İşleminde Kazan

fırsat No Expires
Pazarama'da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize...More

Pazarama’da Maximum kart ile yapacağın her alışverişelerinizde %2, İlk alışverişinize özel %10 Maxi Puan fırsatı Az

FIRSAT
100% Success

Doğtaş ve Kelebek’te 2.000 TL MaxiPuan fırsatı!

fırsat Süresi doldu
Kampanya Ayrıntıları ​ 3-29 Şubat tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Doğtaş...More

Kampanya Ayrıntıları

3-29 Şubat tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Doğtaş ve Kelebek mağazalarından tek seferde 25.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 2.000 TL MaxiPuan kazanın!
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

İSTEGELSİN’DE 1000 TL VE ÜZERİ İLK ALIŞVERİŞE 100 TL MAXİPUAN!

Kod No Expires
Maximum Mobil'den veya İşCep'ten İsteGelsin Kampanyası'na katılın, 1-30 Nisan 2024...More
 • Maximum Mobil’den veya İşCep’ten İsteGelsin Kampanyası’na katılın, 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında kampanyaya dahil kartlarınızı İsteGelsin Mobil uygulaması veya https://www.istegelsin.com web sitesine kaydederek tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk market alışverişinize 100 TL MaxiPuan Kazanın!
 • Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 • Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler, İste Gelsin mobil uygulaması veya https://www.istegelsin.com web sitesinden yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.
 • Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 • Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 08.05.2024 tarihinde kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2024’tür. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • İş Bankası ve İsteGelsin kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Az

  Kodu Gör
100% Success

Maximum’dan ETS’de 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

fırsat Süre sonu 31 Ekim 2024
Kampanya Ayrıntıları ​ İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 01...More

Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 01 Haziran – 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı veya Maximum Kart’ınızla ETS’deki seçili otellerde tek seferde yapacağınız 35.000 TL – 49.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 2.500 TL MaxiPuan, 50.000 TL – 99.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 5.000 TL MaxiPuan, 100.000 TL ve üzeri peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 7.500 TL MaxiPuan kazanın.
* Kampanya, seçili Kıbrıs otellerindeki rezervasyonlarda ise tek seferde yapılacak peşin veya 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.
* 7.500 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası, 01 Haziran – 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında ETS’deki seçili otellerde yapacağınız peşin, 3 veya 6 taksitli ödemelerinizde geçerlidir. (9 veya 12 taksitli işlemlerde geçerli değildir.)

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan ETS’deki Seçili Otellerde Anında %3 Ek İndirim Fırsatı!

fırsat Süresi doldu
Kampanya Ayrıntıları ​ Maximum Kart’ınız ile ETS’deki seçili yurt içi...More

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile ETS’deki seçili yurt içi otellerinde 01 Haziran – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yapacağınız rezervasyonlarınızda anında %3 ek indirim kazanın. Üstelik vade farksız 3, 6 ve 9 taksit fırsatıyla!
* Anında %3 ek indirim kampanyasından faydalanabilmek için “Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları” alanında “Maximum ile sepette %3 ek indirim!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.

Az

FIRSAT
100% Success

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/pazarama-online-alisveriste-her-alisverise-yuzde2-pazaramapuan

fırsat Süresi doldu
Kampanya Ayrıntıları ​ 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla...More

Kampanya Ayrıntıları

1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Pazarama Online Alışveriş‘ten yapacağınız her alışverişinize %2 PazaramaPuan!
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
Ek Koşullar: Alışveriş başına kazanılabilecek PazaramaPuan tutarı 200 TL ile sınırlıdır. Kazandığınız PazaramaPuanlar Pazarama içerisinde yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market ve Araçta Öde’den gerçekleştirilecek işlemlerde kullanılabilecek olup, kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum’dan ETS’de 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

fırsat Süre sonu 31 Temmuz 2024
​Kampanya Ayrıntıları İşCep'ten kampanyaya katılın, 01 Temmuz - 31 Ekim...More

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep’ten kampanyaya katılın, 01 Temmuz – 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı veya Maximum Kart’ınızla ETS’deki seçili otellerde tek seferde yapacağınız 35.000 TL – 49.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 2.500 TL MaxiPuan, 50.000 TL – 99.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 5.000 TL MaxiPuan, 100.000 TL ve üzeri peşin, 3 veya 6 taksitli alışverişinize 7.500 TL MaxiPuan kazanın.

* Kampanya, seçili Kıbrıs otellerindeki rezervasyonlarda ise tek seferde yapılacak peşin veya 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.
* 7.500 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası, 01 Temmuz – 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ETS’deki seçili otellerde yapacağınız peşin, 3 veya 6 taksitli ödemelerinizde geçerlidir. (9 veya 12 taksitli işlemlerde geçerli değildir.)
* Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacaktır. Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecektir.
* ETS’deki seçili otellerde geçerli 7.500 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası ile anında %5 ek indirim kampanyası birleştirilebilir.
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

Axess’e özel Boyner’de 300 TL İndirim!

fırsat Süre sonu 21 Temmuz 2024
Axess’e özel Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den 4 - 21 Temmuz...More

Axess’e özel Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den 4 – 21 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli 300 TL indirim!

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 4 – 21 Temmuz 2024 tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarında ve boyner.com.tr’de yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli 300 TL indirim ayrıcalığı sunulmaktadır.
 • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyada geçerli promosyon kodu bir kez kullanılabilir.
 • Kampanya toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, kozmetik ve elektrikli ev aletlerinde, Outlet ürünlerinde, gift kartlarda ve hızlı tüketim ürünlerinde geçerli değildir.
 • Kampanya diğer kodlu kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya ile indirimi sadece kazanan kişi kullanabilir.
 • Juzdan üzerinden alınan promosyon kodunun mağazadan yapılan alışverişlerde satın alma aşamasında kasada belirtilmesi ya da boyner.com.tr ödeme adımında “İndirim Kodu / Kuponu Kullan” alanına yazılması ve “Uygula” butonuna tıklanarak devam edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, indirim kodu geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin, kısmı veya tamamının iade edilmesi durumda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Az

FIRSAT
100% Success