FLO 225₺ Alışverişe 40₺ İndirim Kodu

Kod No Expires
FLO’da 225 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL indirim kazanın!

FLO UYGULAMASINDA %15 İNDİRİM KODU

Kod Süre sonu 31 Temmuz 2022
FLO  MOBİL UYGULAMASINDA %15 İNDİRİM KODU ÜSTELİK 30₺ VE ÜZERİNE...More

FLO  MOBİL UYGULAMASINDA %15 İNDİRİM KODU

ÜSTELİK 30₺ VE ÜZERİNE KARGO BEDEVA Az

15APP Kodu Gör
100% Success

Flo MaxiPuan Kampanyası!

fırsat Süre sonu 31 Temmuz 2022
Kampanya Ayrıntıları Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz 2022 tarihleri...More

Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Flo Mağazaları ve www.flo.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 16 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2022’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Ekim 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek Koşullar: İş Bankası ve Flo kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Az

FIRSAT
100% Success