MİGROS – Çoklu İndirim Kampanyaları ve Hediyeli Ürünler

İndirim No Expires
Migros sanal market'te çoklu indirim ve hediyeli ürünler
FIRSAT
100% Success

İlk Alışverişe Özel 150 TL’lik siparişe 30 TL İndirim!

Kod Süresi doldu
Kampanya 15 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal...More

Kampanya 15 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. -30 TL indirim, Migros Sanal Market’ten oluşturulacak ilk siparişte geçerlidir. -İndirimden faydalanabilmek için minimum 150 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir. -150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirimden faydalanabilmek için “HOSGELDIN30” indirim kodunun ödeme adımında İndirim Çeklerim/Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir. -Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfasında indirim kodu alanına kod girildikten sonra, kullan butonuna tıklayarak kod aktif hale getirilmelidir. -İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda kod girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır. -Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. -Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve indirim kodu pasif hale gelecektir. -Elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir. -İndirim kodunun son kullanım tarihi 28/02/2021’dir. -Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. -İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez. -İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. -İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz. -Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz. -Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. -Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilisiniz

Az

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Daha Fazla Bilgi İçin: https://www.migros.com.tr/islem-rehberi?id=8