Yeni Market Kampanyaları

n11’de %50 Ramazan İndirim Kampanyaları

İndirim Süre sonu 15 Mayıs 2021
n11 internet sitesi ve mobil uygulamasında 11 ayın sultanı Ramazan...More

n11 internet sitesi ve mobil uygulamasında 11 ayın sultanı Ramazan ayı için özel hazırlanan ramazan paketlerini ve diğer indirimleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz Az

FIRSAT
100% Success

TRENDYOL %80’E VARAN İNDİRİM

İndirim No Expires
Modadan elktroniğe binlerce üründe %80'e varan indirimler
FIRSAT
100% Success

A 101 – 25 TL İNDİRİM KUPONU

İndirim No Expires
A 101'e üye ol 25 TL indirim kazan. 200 TL...More

A 101’e üye ol 25 TL indirim kazan.

200 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir Az

FIRSAT
100% Success

MİGROS – Çoklu İndirim Kampanyaları ve Hediyeli Ürünler

İndirim No Expires
Migros sanal market'te çoklu indirim ve hediyeli ürünler
FIRSAT
100% Success

MONEY BONUS İLE MİGROS SANAL MARKET’TE %5 İNDİRİM

İndirim Süresi doldu
NASIL KAZANIRIM? 1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri...More

NASIL KAZANIRIM?

1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten, Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde Money Bonus kredi kartlarına ekstra %5 indirim!

 • Migros Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılacak Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde ekstra %5 indirim verilecektir.
 • Kampanya 1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında sadece Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • %5 indirim kampanyasından yaralanabilmek için Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinin Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • İndirim kampanyası aylık toplamda yapılacak 500 TL alışverişlere kadar geçerlidir. Aylık en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir.
 • Kampanyaya sadece Money Bonus kredi kartları dahildir.
 • Kampanya kapsamında geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında alışveriş ürünlerinin Migros kataloğunda yer alan indirimli ürünler olması gerekmektedir. Dijital Migroskop kataloğuna www.money.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Az

FIRSAT
100% Success

Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinizde 60 TL MaxiPuan

İndirim Süresi doldu
1-31 Mart 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden...More

1-31 Mart 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri 5. peşin alışverişinizde 60 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Nisan 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Nisan 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Az

FIRSAT
100% Success

İlk Alışverişe Özel 150 TL’lik siparişe 30 TL İndirim!

Kod Süresi doldu
Kampanya 15 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal...More

Kampanya 15 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. -30 TL indirim, Migros Sanal Market’ten oluşturulacak ilk siparişte geçerlidir. -İndirimden faydalanabilmek için minimum 150 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir. -150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirimden faydalanabilmek için “HOSGELDIN30” indirim kodunun ödeme adımında İndirim Çeklerim/Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir. -Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfasında indirim kodu alanına kod girildikten sonra, kullan butonuna tıklayarak kod aktif hale getirilmelidir. -İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda kod girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır. -Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. -Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve indirim kodu pasif hale gelecektir. -Elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir. -İndirim kodunun son kullanım tarihi 28/02/2021’dir. -Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. -İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez. -İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. -İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz. -Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz. -Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. -Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilisiniz

Az

MORHİPO: %90’A VARAN İNDİRİM+SÜPRİZ SEPET İNDİRİMİ

İndirim Süresi doldu
12-16 EKİM ARASI MODA FESTİVALİ HAFTASINDA; GÜNCEL TRENDLER VE SOKAK...More

12-16 EKİM ARASI MODA FESTİVALİ HAFTASINDA; GÜNCEL TRENDLER VE SOKAK STİLİNE YÖN VEREN MARKALARDA %90’A VARAN İNDİRİM VE SÜPRİZ HEDİYELER Az

FIRSAT
100% Success

Bankamatik Kart’ınızla Market alışverişlerinizde 75 TL MaxiPuan!

İndirim Süresi doldu
1-29 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden...More

1-29 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 30 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL, toplamda 75 TL MaxiPuan Az

FIRSAT
100% Success

WWW.SARIYERMARKET.COM’DA 50 TL BONUS

İndirim Süresi doldu
NASIL KAZANIRIM? www.sariyermarket.com’da GarantiPay ile 300 TL ve üzeri yapacağınız...More

NASIL KAZANIRIM?

www.sariyermarket.com’da GarantiPay ile 300 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 50 TL Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

 • GarantiPay ile 50 TL bonus! www.sariyermarket.com’dan 300 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 50  TL bonus kazanın.
 •  GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışverişiniz sepetinizi www.sariyermarket.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
 • Kampanya 1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında www.sariyermarket.com’dan  Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan Bonus’lar  15 Haziran 2020’de kartınıza yansır ve 15-25 Haziran 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 26 Haziran’da geri alınacaktır.
 • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs – 31 Mayıs 2020

Az

FIRSAT
100% Success