Seçili Samsung Televizyonlar ile Alındığında Samsung Telefonlarda sepette 1000 TL indirim

fırsat Süresi doldu
Kampanya Koşulları Kampanya 03 - 09 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir....More

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 03 – 09 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Seçili Samsung Televizyonlar ile Alındığında Samsung Telefonlarda sepette 1000 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için dahil olan her iki ürünün de sepete eklenmesi ve sepet adımında Sepetinize Özel Kampanyalar alanından “Seçili Samsung Televizyonlar ile Alındığında Samsung Telefonlarda Sepette 1000 TL İndirim!” kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.
  • İptal/iade işleminin yapılabilmesi için her iki ürünün de gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
  • Kampanya toplam 10 adet telefon ile sınırlıdır.
  • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

Az

FIRSAT
100% Success

Türkiye ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarının geliştirdiği ürünleri, kurulduğu 2000 yılından bu yana müşterilerine avantajlı fiyatlarla ve en hızlı şekilde sunmayı ilke edinen Teknosa, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcı memnuniyetini en üst noktaya taşıyor.

Çin’in teknoloji cephesindeki yıldızları; XiaomiOppo ve Huawei imzasını taşıyan ürünleri, dünya ile aynı anda Teknosa’da inceleyebileceğiniz gibi dilediğiniz modeli de anında sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Güney Koreli Samsung tarafından üretilen cep telefonları, tabletler ve giyilebilir teknoloji ürünlerini de Teknosa farkıyla edinebilirsiniz. iOS ve macOS platformlarını kullanıyor, bu platformların en güncel sürümlerini üzerinde taşıyan telefon ve taşınabilir bilgisayarlar arıyorsanız, birbirinden başarılı Apple çözümlerini, alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Size uzun yıllar eşlik edecek zarif tasarımlı ve yüksek performanslı laptop modellerini inceliyorsanız, Lenovo imzalı taşınabilir bilgisayarlar arasından beklentilerinizi karşılayan modeli alabilirsiniz. Bu markaların yanı sıra ses ekipmanlarıyla müzikseverlerin ve profesyonellerin beğenisini kazanan JBL, sahip olduğu patentlerle elektrikli süpürge alanında çığır açan Dyson gibi dev isimlerin ürünlerine de Teknosa aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil elektronik ürünlerle tanışmak isteyenlerin öncelikli adresi olan Teknosa online mağazasında; Samsung fiyatlarıApple fiyatları ve Oppo telefon fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Aynı şekilde Huawei Teknosa online mağazasında hem ürün hem de fiyat çeşitliliği ile sizlere pek çok alternatif sunuyor. Size düşen, gereksinimlerinizi belirlemek ve size uygun ürünü sepetinize ekleyip hemen satın almak!

daha fazla bilgi için: https://www.teknosa.com/