Hangikampanya.com tarafından sağlanan bilgi ve hizmetleri kullanıyorsanız, aşağıdaki Hizmet Kullanım Şartlarının tam olarak kabul etmiş oluyorsunuz.


hangikampanya.com’un (ilerde Web Sitesi olarak tanımlanmaktadır) amacı İnternetten güvenli ve ucuz alışveriş fikrini yaymaktır. Web Sitesi olarak, online mağazalar ve İnternet satıcıları gibi üçüncü taraflarca yapılan teklif ve reklamlar hakkında bilgi ve indirim kodları toplar ve yayınlarız . Web Sitesinin kullanımı tamamen ücretsiz ve gönüllüdür. hangikampanya.com, indirimli kod listelerinde yayınlanan hizmetleri ve ürünleri sunmaz. Bütün hizmetler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve Web Sitesi Hizmet Şartlarına uygun olarak sağlanmaktadır.

Tanımlamalar

Kullanıcı Hesabı – Kullanıcı tarafından Hizmet Şartlarına uygun olarak kaydedilen Web Sitesindeki bir hesap.
Kayıt – Kullanıcı tarafından Web Sitesinde bulunan anketi doğru bir şekilde doldurup bir Kullanıcı Hesabı oluşturulması.
Üçüncü Taraf – tüzel kişi, tüzel kişilik veya yasal bir statüsü olmayan bir organizasyon birimi.
Kullanım Şartları – Web Sitesini tam olarak kullanabilmek için Kullanıcının kabul etmesi gereken, Web Sitesi’ni kullanma konusunda Kullanıcı ile Web Sitesi Sahibi arasında tüm hükümleri oluşturan hükümlerin bir özeti.
Kullanıcı – Web Sitesi’ni herhangi bir şekilde veya kapsamda kullanan, Web Sitesine kayıtlı olan ve bir hesaba sahip olan tüzel kişi
Web Sitesi – güncellemeler de dahil olmakla hangikampanya.com’un ortamı ve içeriği.
Web Sitesi Sahibi – KRD BİLİŞİM HEDİYELİK EŞYA VE GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..

Tekil şeklindeki terimlerin anlamları aynı zamanda çoğul formları için de geçerlidir. Herhangi bir gramer cinsiyette kullanılan terimlerin anlamı, diğer gramer cinsiyetlerde de geçerlidir.

Genel Hükümler


Kullanıcılar, Web Sitesini, yalnızca Hizmet Kullanım Şartlarında belirtilen koşullarda, önceden kabul ettikten sonra ve genel olarak yürürlükte olan yasa uyarınca kullanabilirler. Web Sitesi münhasıran ticari olmayan amaçlarla ve yalnızca kullanıcının Kullanımı için kullanılabilir. İstisnalar yalnızca Hizmet Şartlarında belirtilmiştir

Güvenlik

1. Genel Güvenlik


Web Sitesi Kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya yönelik usullerin bir parçası olarak, Web Sitesi Hizmet Kullanım Şartlarını kabul ederek , Kullanıcı kendini aşağıda yazılanlara mecbur kılıyor:
Web Sitesi vasıtasıyla diğer kullanıcılara iş bilgisi (örn. spam) göndermemeye.
haksız rekabetle mücadele konusundaki yasaya uygun olarak haksız rekabet eylemlerine liderlik veya organize etmemeye ve başka yollarla katılmamaya.
bilgisayar virüsleri ve başka herhangi bir zararlı yazılım dağıtmamaya.
diğer Web Sitesi üyelerinin hesaplarına giriş yapmak için kullandığı bilgileri elde etmemeye.
özel yazılım kullanımı da dahil olmakla diğer kullanıcılar hakkında bilgi toplamamaya (örn. örümcek robotları).
pornografik içerikli, faşist içerikli, nazi içerikli, suç teşvik eden içerik ya da başkalarını tehdit eden içerikler gibi yasaklanmış olan yasa dışı içerikleri göndermemeye ve yaymamaya
herhangi bir ticari yarışma, çekili veya benzeri faaliyetleri organize etmemeye.
Web Sitesini kullanmak için herhangi bir kişisel veri toplamamaya, özellikle Web Sitesi Kullanıcılarının kişisel bilgilerini.
Herhangi bir yazılımı tanıtmamaya veya Web Sitesini işleyişini bozabilecek herhangi bir girişimde bulunmamaya.
herhangi bir kişiyi Hizmet Kullanım Şartlarını kötüye kullanmaya teşvik etmemeye.
Web Sitesine sunulmak üzere gönderilen ve önerilen herhangi bir içerik için tam sorumluluk kabul etmeye.
herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabının başkaları tarafından kullanıldığı durumlarda Web Sitesi Sahibini bildirmeye.
telif hakların haykırı herhangi bir endüstriyel tasarım, ticari marka, patent ve Web Sitesinin diğer haklarını kullanmamaya.


2. Kişisel veriler ve kayıtla ilgili güvenlik

Web Sitesi Kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya yönelik usullerin bir parçası olarak, Web Sitesi Hizmet Kullanım Şartlarını kabul ederek , Kullanıcı kendini aşağıda yazılanlara mecbur kılıyor:
kendileri hakkında doğru bilgi girmeye.
hesap şifrelerini başkalarına veya başkalarının hesap şifrelerini yetkisiz veya üçüncü kişilere göstermemeye ve üçüncü şahısların rızası olmadan başka kullanıcıların hesabına erişmesine neden olabilecek bir girişimde bulunmamaya.
kendileri için birden fazla hesap açmamaya.
herhangi bir amaçla kendilerinden başka kişiler için hesap açmamaya
hizmet Kullanımı Şartlarında öngörülen istisnaların yanı sıra Web Sitesini kendi ekonomik, ticari veya reklam kazancı için kullanmamaya
diğer Web Sitesi Kullanıcılarını ve Web Sitesiyle ilişki içinde olan üçüncü şahısları tehlikeye atabilecek herhangi bir girişimde bulunmamaya.


Kullanıcı Açıklamaları


Hizmet Kullanımı Şartlarını kabul etmekle Kullanıcılar aşağıdakileri beyan etmiş oluyorlar:
a) hukuki işlemlerde bulunma konusunda tam yeteneğe sahip olduklarını;
b) doğru ve gerçeğe uygun kişisel bilgi sunduklarını. Kullanıcı kişisel verilerinin doğruluğu için tam sorumluluk taşır. Girilen verilerin yanlış, doğru olamaması veya herhangi bir biçimde şüpheli olması durumunda Web Sitesi Sahibinin bir bildirimle Kullanıcı hesabını kaldırma hakkını saklı tutar.


Kayıt


Kayıt, Web Sitesinin ön sayfasında bulunan kayıt formuyla gerçekleşir. Kaydolmak için Kullanıcının adını, soyadını, e-mail adresini, kullanıcı adını ve şifresini doldurması gerekiyor. Kullanıcı kayıtlı veriyi Web Sitesinden kaldırarak kayıt prosedürünü istediği zaman durdurabilir.
Web Sitesinin özelliklerini kullanabilmek için Kullanıcı, her ziyarette sitede oturum açmalıdır. Oturum açma işlemi Kullanıcının kullanıcı adı ve şifresini girmesiyle gerçekleşir. Oturum açma üçüncü şahısların haklarını ihlal etmemesinin yanı sıra yasaya, Hizmet Koşullarına veya herhangi bir kişinin haklarını ihlal edecek içeriğe sahip olmamalı.
Kullanıcı şifresi en az beş karakterden oluşmalıdır. Kaydı tamamladıktan sonra kullanıcı e-mail adresine hesabının onaylandığına dair e-mail alacak.
Web Sitesi Sahibinin, Kullanıcının yanlış bilgi girmesi veya başkalarının haklarını ihlal etmesi durumunda aşağıda belirtilenleri yapmaya hakkı var:
a) Kullanıcıya gerçek olmayan bilgilerin derhal kaldırılmasını söylemeye;
b) mesele çözülene kadara hesabı engellemeye;
c) uyarıları yok sayan kullanıcıların hesabını kaldırmaya.
Kullanıcı parasal kazanç için başkalarını hesabına geçemez.


Sorumluluk


Web sitesi Sahibi aşağıdaki belirtilenlerden hiçbir şekilde sorumlu değildir:
a) Web sitesi kullanımında, kullanıcı tarafından girilen bilgilerden.
b) telif hakların haykırı herhangi bir endüstriyel tasarım, ticari marka, patent ve Web Sitesinin diğer haklarını kullanılmasından.
c) başka Kullanıcıların girişimlerinden dolayı çıkan sorunlardan.
d) Herhangi bir yolla başka Kullanıcılar tarafından elde edilen kişisel verilerden


Web Sitesi sahibi, herhangi bir kayıp yardımı için Kullanıcılara karşı bir sorumluluk taşımaz.


İndirim Kuponları


İndirim kodları mağazaların isteklerine göre değişebilir. hangikampanya.com ekibi olarak sitemizde bulunan indirim kodlarının her zaman güncel olmasını sağlamaya çalışıyoruz ama güncel olmayan kuponlardan hiçbir şekilde sorumlu değiliz.

Web Sitesi Ayrıcalıkları


Web Sitesi sahibi aşağıdakileri yapma hakkına sahiptir:
herhangi bir yasaya karşı olan bilgileri kaldırma.
kullanıcılar tarafından sunulan veya yayınlanan herhangi bir içeriği kaldırmaya ve düzenleme.
kullanıcılar tarafından girilen içerikleri ve bilgiler Web Sitesinin popülerleştirme amacıyla kullanma.
Web Sitesi içinde kendi reklamlarını yerleştirme.
istediği zaman, herhangi bir nedenle Web Sitesinin Kullanımını askıya alma ve Hizmet Kullanım Şartlarını değiştirme.
başka sitelere yönlendirecek köprü linkler sunma. Web sitesi Sahibi yönlendirilecek sitedeki Kullanım Koşullarından sorumlu değildir.
kullanıcıların Web sitesini kötüye kullandığı durumlarda Kullanıcıyı engelleme.


Kullanıcı Ayrıcalıkları


Kullanıcı aşağıdakileri yapma hakkına sahiptir:
kullanıcı hesabı açma.
kendi kullanıcı hesabına erişme, değiştirme veya kaldırma.
Web sitesinin işleviyle ilgili; destek@hangikampanya.com


Şikayetler


Kullanıcılar Web Sitesi doğru çalışmadığında şikayette bulunma hakkına sahiptirler. Kullanıcılar Web Sitesinin Hizmet Kullanım Şartlarına uymaması durumunda da şikayette bulunabilirler .
Kullanıcılar şikayetleri Web Sitesi e-posta adresine veya direk Web Sitesi Sahibine gönderebilirler.
Şikayetler herhangi bir sorun gerçekleştikten bir hafta içinde kabul edilir. Bu süreden sonra açılan herhangi bir şikayet kabul edilmeyecektir.
Kullanıcılar şikayetlerine cevapları 14 gün içerisinde e-mail yoluyla alırlar. Bu süre şikayet konusundan asılı olarak uzatılabilir.
Her şikayet sadece bir kere değerlendirilir.


Web Sitesi Kullanımından Vazgeçmek


Kullanıcı istediği zaman Web Sitesi kullanımını sonlandırabilir. Bunun için kendi hesabını sitedeki formu doldurarak silmesi lazım.


Reklam


Sitede reklam vermek sadece Web Sitesi Sahibinin izniyle mümkündür. Web Sitesi Sahibinin izniyle yetkili kişiler sitede reklam yerleştirebilir. Kullanıcıların vermek istediği reklamların içeriği diğer kullanıcıların veya organizasyon birimlerinin haklarını ihmal edemez. Web Sitesi Sahibi reklam içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Reklam ile ilgili tüm sorumluluk reklam veren kullanıcı alır. Eğer reklam üçüncü şahıslarla ilgiliyse, reklam yerleştirmek için o şahısların izni olması gerek.


Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet


Kullanıcılar tarafından eklenmeyen Web sitesindeki tüm içerikler, logolar, yazılar, grafikler fikri mülkiyettir ve sadece Web Sitesi Sahibi tarafından kullanılabilir. Bu bilgilerin başkaları tarafından kullanılması yasak ve suçtur.


15 Kişisel verilerin kullanımı ve gizlilik politikası.


Web sitesinin işleyiş nedeniyle toplanan veriler aşağıdaki şirket tarafından yö-netilir ve işlenir:
Web Sitesi Sahibi, KRD BİLİŞİM HEDİYELİK EŞYA VE GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..
Kişisel veriler, kayıt ve Web Sitesinin kullanıcıları ile olan iletişiminin geliştiril-mesi ve hızlandırılması amacıyla toplanır.
Kişisel veriler kullanıcılar tarafından gönüllü olarak sağlanmaktadır.
Web Sitesi Sahibi, Kullanıcıların kişisel verilerini Kişisel Verilerin Korunması ya-sasına uygun olarak işleme tabi tutuyor ve Kullanıcıların kişisel verilerinin ko-runmasını sağlayan teknik ve organizasyon araçlarını kullandığını ve özellikle yetkisiz taraflar tarafından erişilmemesini sağladığını temin ediyor.
Kullanıcılar verilerine erişme ve onlarda düzeltme yapma hakkına sahiptirler.
Web sitesinin kullanıcıları kişisel verilerin alıcıları olabilir.
Veriler, Kullanım Şartlarının 5 bölümünde tanımlanan kayıt formuna dayana-rak toplanır.
Kullanıcı aşağıdakileri yapma hakkına sahiptir:
a) 29 Ağustos 1997 tarihli Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (Journal of Laws of 2002, No. 101, madde 926) maddesinin 1. bölümünün 4. ve 5. bentle-rinde belirtilen maddeler uyarınca Web Sitesinin doğrudan pazarlanması ama-cıyla kullanıcının verilerinin kullanılmasına itiraz etme;
b) 29 Ağustos 1997 tarihli Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (Journal of Laws of 2002, No. 101, madde 926) maddesinin 1. bölümünün 4. ve 5. bentle-rinde belirtilen maddeler uyarınca Web Sitesinin doğrudan pazarlanması ama-cıyla kullanıcının verilerinin işlenmesini özel durumlarından ötürü durdurmak için yazılı özel bir talep sunma.


Teknik Şartlar


Kullanıcı Web Sitesini kullanmak için uygun bir tarayıcıya sahip olmalıdır. Web Sitesine Chrome, Firefox, Safari ve İnternet Explorer 9 veya daha yeni tarayıcıları kullanarak girebilirsiniz. Herhangi bir başka tarayıcıdan dolayı çıkan şikayetlere bakılmayacaktır. Kullanıcı Web Sitesini kullanmakla çıkacak herhangi bir teknik sorundan veya bulaşacak virüslerden Web Sitesi Sahibinin sorumlu olmadığını kabul eder.


Son Hükümler


Yukarıda belirtilen maddelere uyulmazsa Web Sitesi Sahibi Kullanıcıyı Mahkemeye verme hakkına sahiptir. Hizmet Kullanım Şartlarında geçerli olan yasa Türkiye Cumhuriyeti yasasıdır.
Kullanıcılar şifrelerini gizli saklamak zorundalar ve kendi hesaplarından tamamen kendileri sorumludurlar.
Kullanıcı, Web Sitesini kullanarak Web Sitesine gönderdiği içeriklerin Web Sitesi Sahibi tarafından her alandan kullanılmasının mümkün olduğunu kabul eder. Buna ek olarak Kullanıcı Web Sitesi Sahibinin aşağıda belirtilenleri yapma hukukuna sahip olduğunu da kabul etmiş olur:
a) İçeriği tamamen, kısmen veya başka içeriklerle kullanma
b) İçeriği Web sitesinin veri tabanına gönderme;
c) herhangi bir yolla içeriğin kopyalarını kullanma, ödünç verme veya piyasaya sürme;
d) herkes tarafından erişilebilecek, Web Sitesi Sahibinin seçtiği yerde ve saatte yayınlanmasına
Kullanıcı Hizmet Kullanım Şartlarını Kabul ederek, sunduğu içeriğin Web Sitesi Sahibi tarafından, hiçbir ücret ödenmeden yayılmasını, tercüme edilmesini, kullanılmasını ve değiştirilmesini kabul etmiş oluyor.
Kullanıcı hesabı onaylandıktan hemen sonra bütün Kullanım Şartlarını kabul etmiş olur.
Web Sitesinde yer alan hiçbir içerik yasalar çerçevesinde ticaret teklifi veya ticaret bilgisi değildir. Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümü geri alınamaz duruma veya yasaya aykırı hale gelirse, diğer hükümler geçerli kalır.
Hizmet Şartları, Web Sitesi Sahibi ile kullanıcı arasındaki tüm dahili hükümleri oluşturmaktadır. Hizmet Koşullarını kabul eden Kullanıcı, hükümlerin tamamını okuduklarını ve içeriği ve formuyla ilgili hiçbir itirazda bulunmadığını ve Hizmet Şartlarının tamamını kabul etmeyi kabul ettiğini bildirir.