BOYNER: ÇILGIN KELEBEK İNDİRİMİ

fırsat Süresi doldu
...More

Az

FIRSAT
100% Success

Axess’e özel Boyner’de 300 TL İndirim!

fırsat Süre sonu 21 Temmuz 2024
Axess’e özel Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den 4 - 21 Temmuz...More

Axess’e özel Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den 4 – 21 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli 300 TL indirim!

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 4 – 21 Temmuz 2024 tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarında ve boyner.com.tr’de yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli 300 TL indirim ayrıcalığı sunulmaktadır.
 • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyada geçerli promosyon kodu bir kez kullanılabilir.
 • Kampanya toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, kozmetik ve elektrikli ev aletlerinde, Outlet ürünlerinde, gift kartlarda ve hızlı tüketim ürünlerinde geçerli değildir.
 • Kampanya diğer kodlu kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya ile indirimi sadece kazanan kişi kullanabilir.
 • Juzdan üzerinden alınan promosyon kodunun mağazadan yapılan alışverişlerde satın alma aşamasında kasada belirtilmesi ya da boyner.com.tr ödeme adımında “İndirim Kodu / Kuponu Kullan” alanına yazılması ve “Uygula” butonuna tıklanarak devam edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, indirim kodu geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin, kısmı veya tamamının iade edilmesi durumda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Az

FIRSAT
100% Success